Ежегодная выставка Безпека 2018

Уважаемые клиенты! Компания Мортелеком-Сервис, дистрибьютер замечательных товаров для построения электронных систем видеонаблюдения и безопасности под брендом MT-Vision (магазин), по традиции, участвует в ежегодной выставке “Безпека 2018”. Будут представлены новинки по разным направлениям.

Мероприятие пройдет с 23 по 26 октября в Киевском центре “Экспо-Плаза”. За пригласительными билетами обращайтесь к менеджерам компании Мортелеком-Сервис из отдела видеонаблюдения. До встречи!

* * *

«БЕЗПЕКА» — провідна та найбільша в Україні виставка технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності, технічної функціональності, збереження і захисту об’єктів та протипожежного захисту. Проходить за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та профільних галузевих і громадських організацій.

Щорічно у виставці беруть участь близько 130 вітчизняних та зарубіжних підприємств і компаній, відвідують майже 6 500 фахівців з усіх регіонів України.