Aiwa-JH32DS700S завис на старті
Час виконання: 30 хвилин
Імовірна вартість: 10 у.о. в гривні по курсу на момент виконання ремонту

Якщо телевізор Aiwa JH32DS700S (Romsat) завис на старті, його можна перешити заводським відновлювальним софтом. Це швидкий ремонт та може бути виконаний прямо на місці. Там Андроід 7 на 1/8 Gb й мабуть під час чергових оновлень застосунків з плей маркету в пам’яті закінчується вільне місце та система зависає.

 

Aiwa JH32DS700S back label

 

 

Aiwa JH32DS700S boot UMARETSUKI boot freeze

 

В нас є тільки софт для Aiwa JH32DS700S (Romsat) 2019 року виготовлення, софту для Aiwa-JH32DS700S rev2020, на жаль, в пабліку не існує

До речі, виробляти будь-які СМАРТ телевізори – апріорно порочна ідея. Цикл життя Андроід системи – п’ять років, далі основні застосунки перестають підтримуватись розробниками. Краще купити просто телевізор (що буде працювати набагато двоше) й кожні п’ять років викидати стару смарт приставку та ставити якусь дешеву нову смарт-приставку. Чи то зависне приставка, влупить її молнія або стрибок напруги, зіпсується флеш-пам’ять(в якої кінечне й дуже невелике число перезаписів, особливо для китайських мікросхем) – проблема вирішиться заміною недорогої приставки, а не всього телевізора.