Моделі, що не підлягають сервісу

Середня ціна звичайного сучасного (нового!) супутникового ресивера складає приблизно 13..15 у.о. Тому головне питання полягає в тому, чи вартує ремонтувати старий (іноді SD якості – а все больше каналів переходить в HD трансляцію) ресивер чи простіше придбати новий?

Ремонт виконується тільки в майстерні, виїзда на місце немає. Можна прислати нам ресивер Новою Поштою й отримати відремонтований ресивер Новою Поштою обратно, відправлення за рахунок клієнта по тарифам Нової Пошти.

Але ще раз акцентуємо Вашу увагу на доцільності ремонту. Мінімальна вартість роботи складає эквівалент 5 у.о. по сучасному вуличному курсу в гривні (крім деяких дрібниць, специально оговорених на даному сайті, наприклад, ремонт ІЧ приймача або простих випадків відновлення софту). Якщо ресивер з среднього або верхнього цінового діапазона (дорожче 20 у.о.) – за нього має сенс боротися; якщо він того не вартий, накшталт старих метабоксів або 7010 всех брендів – краще, мабуть, придбати новий.

І ще важливий момент: мы не прошиваємо ресивери. Якщо був несправний блок живлення або поганий сигнал в селекторі, – ресивери оживають з тим софтом і налаштуваннями, що були у клієнта. Якщо є в ресивері злетіло програмне забезпечення – мы можемо відновити  заводський софт, з яким апаратура може завантажуватись та нормально працювати. Але заново налаштувати  “як було” мы не зможемо, для цього існують спеціально навчені люди-інсталятори. Ключи, шарінг, закордонні канали – уви, не вміємо. Принципово.

Нажаль, після початку війни більшість сервісних центрів перестала існувати. А продаж нової апаратури іде з урахуванням в ціні відсотку браку середньостатистично за рік гарантії. Тому ремонтом зараз майже ніхто не займається, лише заміною гарантійних випадків.